Lahtiolekuajad:

JÄRVE KESKUS

10-21

 JÄRVE SELVER

  8-23

 

Kuidas tulla:

Bussid
NR. 5 18 32
       36 57 45
Kommertsbussid
NR. 190 191
       206 256

 

02.07.2014

Talutooteid saab Järve Keskusest taas 11.-12. juulil

Talutooteid saab Järve Keskusest taas 11.-12. juulil

Traditsioonilised talu- ja käsitööpäevad toimuvad Järve Keskuse 1. korrusel juba 11.-12. juulil. Sel ajal tulevad keskusesse kauplema ja oma tooteid esitlema erinevad talu- ja käsitöötootjad üle-Eesti.

Külastajatele pakutakse traditsioonilisi kodumaiseid talutooteid: mett, meetooteid, astelpaju tooteid, suitsuliha ja -kala, keraamikat, lambanahatooteid, ehteid, käsitöö meeneid jne.

25.07.2014

Reedel ja laupäeval saab Järve Keskusest taas angersäga osta

Reedel ja laupäeval saab Järve Keskusest taas angersäga osta

25.-26. juulil müüb Paadi Talu OÜ Järve Keskuse parklas isekasvatatud angersäga ja selle tooteid. Aafrika angersäga eeliseks on, et tal puuduvad soomused ja peened pindluud. Maitseomadustelt on aafrika angersäga pretensioonitu, puuduvad kõrvalmaitsed, sobib igasse rooga. Liha on kalal toorelt roosakas ja küpsenult valge, nahaalused koed säilitavad roosakas- pruunika ilme.

Rohkem infot Võrumaa Paadi talu kasvatuse ja angersäga kohta leiate: www.paaditalu.ee

02.07.2014

0. korrusel avab uksed Vannituba.ee salong

0. korrusel avab uksed Vannituba.ee salong

3. juuli avab Järve Keskuse 0. korrusel uksed uus salong Vannituba.ee, mis pakub erinevaid ja uudseid vannitoalahendusi. Salong esindab enamikke tuntud kaubamärke ning pakub kliendile täisteenust: konsultatsioon, müük, transport ja paigaldus.

Olete oodatud!

25.06.2014

Järve Keskuses on avatud koduaksessuaaride pood Home Spirit

Järve Keskuses on avatud koduaksessuaaride pood Home Spirit

Alates 25. juunist on Järve Keskuse 0. korrusel Moonavoor Seinakattestuudio kõrval avatud uus koduaksessuaaride ja kingituste pood Home Spirit, kust leiab tooteid alates küünaldest vaasideni, jõuluehetest kunstlilledeni, nõudest valgustiteni ja nii edasi. Home Spirit esindab Eestis Inglismaa kaubamärki PARLANE, mis alustas 40 aastat tagasi klaasist toodetega, kuid mis on nüüd tõusnud rahvusvaheliseks ettevõtteks koduaksessuaaride maailmas. Enamik tooteist on valminud käsitööna ning suures osas on kasutatud looduslikke materjale.

Home Spiriti tootevalikuga saate lähemalt tutvuda: www.homespirit.ee

Olete oodatud!

19.06.2014

Järve Keskuse 0. korrusel on nüüd avatud Sunorek/Tank sisustussalong

Järve Keskuse 0. korrusel on nüüd avatud Sunorek/Tank sisustussalong

Järve Keskuse 0. korrusel avas oma uksed Sunorek/Tank sisustussalong, kust leiate Eesti mitmekülgseima valiku aknakatteid ja tekstiilkardinaid, samuti leiab salongist Eesti tarbijate seas hinnatud kõrge kvaliteediga Tanki liuguksi ja garderoobikappe.

Kõik tooted valmistatakse kliendi poolt soovitud mõõtude alusel ning salongis kohapeal on oma nõuga abiks asjatundlikud kardinadisainerid ja mööblikonsultandid. Klientidele pakutakse täisteenindust - konsultatsioon, mõõdistamine, transport, paigaldus ja järelhooldust.

Olete oodatud!

06.05.2014

16.-18. mail toimub Järve Keskuses sauna- ja spaamess 2014

16.-18. mail toimub Järve Keskuses sauna- ja spaamess 2014

Sauna- ja spaamess toob kolmeks päevaks Järve Keskusesse kokku saunavaldkonna spetsialistid. Üritusel saab tutvuda ja osta kõike, mis korraliku saunaskäigu juurde kuulub.

Messi raames loositakse Järve Keskuse Facebookis välja nelja inimese saunatünn Lemmik Mees OÜ-lt (loosimises saab osaleda alates 8. maist) ning lisaks läheb keskuses igal messipäeval loosi spaapaketi koos majutusega Arensburg Spalt.

Näha ja uudistada saab erinevat tüüpi liikuvsaunu, basseine, kümblustünne, tünnisaunasid, sanitaartehnikat, leiliruumi- ja vannitoamooduleid jms. Kõigil kolmel päeval toimuvad erinevad tootetutvustused ja –esitlused. Julgematel külastajatel on võimalus saunu ka ise järele proovida ning lihtsamate saunaprotseduuridega tutvust teha. Keskuse parklast leiab ka grilliala.

Sauna- ja spaamess 2014 on avatud:
Reedel, 16.05 kell 10-20;
Laupäeval, 17.05 kell 10-19;
Pühapäeval, 18.05 kell 10-18.

Üritus on kõigile külastajatele tasuta.

Jooksev info ürituse ja kliendimängu kohta Järve Keskuse Facebooki-lehel https://www.facebook.com/Jarve.Keskus

03.04.2014

Kevadine soodusmüük Aromare laos

Kevadine soodusmüük Aromare laos

Soodumüük toimub:  9.-11. aprill kell 12-17 ja 12. aprill kell 12-15.

Suurepäraste hindadega saab endale soetada Oilily, Leontine Hagoort, PIP, Hello Kitty, Alpure, Teree d´Oc, La Tweez, Sex and the City, KUBO ja Perlier kaubamärkide kosmeetikat, aksessuaare ning kotte.

Aromare ladu asub Pärnu mnt 238, Järve Keskuse hoovis. Tööriistamarketi nurga taga, Viking Window kõrval. Kontakt: 53460976 www.aromare.ee, info@aromare.ee.

Kevad on just sobiv aeg uue parfüümi või käekoti soetamiseks. Ole kohal!

02.04.2014

Nüüd Järve Keskuses Salva Kindlustus ja RSLuggage

Nüüd Järve Keskuses Salva Kindlustus ja RSLuggage

Alates 1. aprillist on keskuse 1. korrusel avatud Salva Kindlustuse müügipunkt, mis pakub era- ja äriklientidele kokku üle 15 erineva kindlustusliigi. Enim levinud on liikluskindlustus, kodukindlustus, varakindlustus, kaskokindlustus, reisikindlustus, õnnetusjuhtumikindlustus ja vastutuskindlustus.

4. aprillil avab 2. korrusel uksed uus RSLuggage kauplus, mis pakub kvaliteetseid ja omapäraseid reisikohvreid igale maitsele. Lisaks leiab kauplusest ka seljakotte, käekotte, rahakotte, vöökotte ja muid kandekotte.

Olete oodatud uudistama!

07.05.2014

Mais peatub vaktsiinibuss Järve keskuses

Mais peatub vaktsiinibuss Järve keskuses

Terviseagentuur pani mööda Eestit tuuritama Vakstiinibussi, et vaktsineerimisteenus oleks mobiilne, mugav ja lihtsalt kättesaadav.

Vaktsiinibuss peatub Järve keskuse peasissepääsu ees: 07.05, 14.05 ja 21.05 kell 15-19.

Vaktsiinibussis saab tasuda nii sularahas kui kaardiga.
Lisainfo: info@terviseagentuur.ee ja tel: 52 590 44

13.02.2014

Kingi lähedastele midagi erilist

Kingi lähedastele midagi erilist

Sõbrapäev on hea võimalus näidata oma kallitele, kui väga Sa neist hoolid. Tule homme Järve Keskusesse ja jäädvusta hetk endast, oma perest, sõpradest ja tuttavatest klaaskristalli sisse või üllata sel kesktalvel lähedasi šokolaadiglasuuri valatud õuntega. Sõbrapäevaks oleme keskusesse toonud laia lillevaliku ja veel palju üllatusi.

Järve Keskus soovib meeleolukat Sõbrapäeva!

11.02.2014

Subway on Järve Keskuses avatud

Subway on Järve Keskuses avatud

Alates 11. veebruar on Subway võileivapood avatud Järve Keskuse 1. korrusel Sportlandi trepi kõrval. Tegemist on järjekorras viienda Subway võileivapoega Eestis, kust igaüks võib endale meelepärase võileiva leida.

Subwayl on hea meel avada pood hea ligipääsetavusega ja juba täna populaarse sihtkohana olevas Järve Keskuses.

Tulge uudistama!

11.02.2014

Kingi valikuvabadus – Järve Keskuse kinkekaart!

Kingi valikuvabadus – Järve Keskuse kinkekaart!

Nüüd on müügil Järve Keskuse kinkekaardid väärtustega 10, 20 ja 50 eurot, mis kehtivad kõikides Järve Keskuse kauplustes (v.a pangad, kindlustus, kasiino ja ajutised letid koridorides).

Kinkekaardi saab osta kõikidest Piletilevi müügipunktidest üle-Eesti, internetist või Järve Keskuse Yo! külmutatud jogurti kohvikust.
Inimesi on erinevaid, kodusid on erinevaid, kingisoove on erinevaid.

Kui soovid sõpra üllatada, siis kingi talle Järve Keskuse kinkekaart!

06.12.2013

Jõululaat!

Jõululaat!

Järve Keskus ootab Sind 14.-15. detsembril Jõululaadale, kus leiad hulgaliselt põnevaid kingitusi ning maitsvat sööki jõululauale.
Lisaks sellele üllatavad keskuse kauplused mitmesuguste sooduspakkumistega.

Tule kogu perega!

28.11.2013

1. detsembril avas uksed kauplus mööbel.ZIP

1. detsembril avas uksed kauplus mööbel.ZIP

Järve Keskuse 1. korrusel saab alates 1. detsembrist külastada uut mööblikauplust mööbel.ZIP. Tegemist on mööblikaupluste ketiga, mis pakub omanäolist, kvaliteetset ja hea hinna ning kvaliteedi suhtega mööblit. Veel pakub mööbel.ZIP teisi sisustuskaupu: vaipu, valgusteid, keraamikat, patju, voodikatteid ja palju muudki. Mööbel.ZIP kauplusest leiab nii elutoamööblit, söögitoasisustust, voodeid ja öökappe, garderoobikappe, fantaasiaküllast lastetoamööblit ning veel tuhat ja üks erinevat sisustuselementi.

Avamispakkumine: Kõigile kes ostavad või tellivad mööblit 1.-15.detsembrini, teeb mööbel.ZIP meeleoluka kingituse!

Olete oodatud!

19.11.2013

UUS Yo! külmutatud jogurti kohvik avas uksed Järve Keskuses!

UUS Yo! külmutatud jogurti kohvik avas uksed Järve Keskuses!

Yo! kohvikust leiad suurepärase hommikusöögi, mõnusa vahepala või maitsva magustoidu.
Meie sortimendis on tervislikud külmutatud jogurtid ja Kreeka jogurt. Samuti pakume kreemjaid jogurtismuutisid ja värskendavaid marjasmuutisid, mis on kiiresti võitnud klientide südamed.

Kvaliteetsed kohvijoogid ja kakao koos värskelt küpsetatud pirukate või võileivaga on parim valik jaheda ilmaga

14.10.2013

Järve Keskuse II korrusel avas uksed uus rõivakauplus Moe.

Järve Keskuse II korrusel avas uksed uus rõivakauplus Moe.

Järve Keskuse II korrusel avas uksed uus rõivakauplus Moe.

Kaupluse kollektsioonidesse on osavalt kombineeritud noortepärased trendid ning klassikaline stiili. Pakume isikupäraseid riideid igas vanuses naistele ning lisaks rõivastele on tootevalikus aksessuaarid ja jalanõud.

10.09.2013

Ei hinnatõusule! Uued, erakordselt langetatud hinnad Holden Decori tapeetidele Moonavoor Seinakattestuudios

Ei hinnatõusule! Uued, erakordselt langetatud hinnad Holden Decori tapeetidele Moonavoor Seinakattestuudios

Värviküllase suve asemele tuleb askeldusterohke sügis. Uus õppeaasta, uued saavutused ja algatused. Kuidas oleks ka interjööri uuendamisega? Nüüd on selleks väga hea põhjus! Alates 10. septembrist Moonavoor Seinakattestuudios kehtivad uued, erakordselt langetatud hinnad Holden Decor toodangule. See on tehtud uue hooaja, ning sõpruse ja koostöö tähistamiseks. Uued hinnad kehtivad tapeetide eeltellimisel teatud kataloogidest. Lähemalt kataloogidega saab tutvuda nii salongi kodulehel kui ka vahetult Moonavoor Seinakattestuudio esinduses Järve Keskuses.
Kui mäletate, avaldasime hiljuti artikli, kus rääkisime aktuaalsest tendentsist: ruudiliste (tartaan mustriliste) tapeetide kombineerimisest digitaalse ja lilleprindiga. Näideteks kasutati just Holden Decor tooteid, seega on teil veel üks põhjus astuda salongist läbi ja lehitseda katalooge!
Moonavoor Seinakattestuudiol on alati rõõm teid näha!

01.09.2013

PARADISO homeline mööblisalong

PARADISO homeline mööblisalong

Kogu novembri jooksul kõikidele laud-transformeritele parimad hinnad Eestis! Vaata lähemalt www.optimata.lt

Kogu novembri jooksul on itaalia mööbli (www.camelgroup.it, www.casapiu39.it, www.spar.ittellimisel realne soodustus 20% !

09.08.2013

Elisa esindus Järve keskuses avas teisipäeval uksed uutes ja avaramates ruumides

Elisa esindus Järve keskuses avas teisipäeval uksed uutes ja avaramates ruumides

6. augustil avas Elisa esindus Järve keskuses uksed uutes ja senisest märgatavalt avaramates ruumides.

Teisipäeval avatud kaasaegsesse Elisa esindusse on paigutatud väljapanekud, kus on valik viimase aja uusimatest mobiiltelefonidest ja tahvelarvutitest. Igal kliendil on võimalus nii seadmeid eelnevalt nö oma käega katsuda ja testida.

Elisa uus esindus asub Järve keskuse esimesel korrusel, elektroonikakauplus E-Lux Kodutehnika vastas. Kauplus on avatud esmaspäevas kuni pühapäevani kella 10 kuni kella 21-ni.

Ootame kõiki kliente meid külastama!

08.08.2013

Täna on Järve Keskuses meestepäev!

Täna on Järve Keskuses meestepäev!

See tähendab, et koridorist leiab meestele suunatud müügilette erineva tehnika ja riietega. Noor Tehnik ja Oomipood tutvustavad uusimaid tehnikavidinaid. Oomipoe robotkäpaga saab alates 14.00-st endale soodusprotsendi välja tõmmada, mis kehtib ainult täna!

Kell 15-17 tutvustab Osrami esindaja Valgustusviis kaupluse ees LED valgusallikaid, mida saab vaid täna soodushinnaga soetada!

Kell 15-18 näitab Silikaat keskuse ees, kuidas laduda aiaposti ning silikaattellistest laotud grilli.

Selveris on ainult täna kõik meeste riided -50% (välja arvatud sokid, aluspesu ja ööpesu).

Tasub kiirustada!

06.08.2013

Walking avab 06.08 uue kaupluse Järve keskuses

Walking avab 06.08 uue kaupluse Järve keskuses

06.08 avab 16 aastat Eesti turul tegutsenud Walkingi kaubamärk Järve keskuse 2. korrusel uue poe. Avamisel ootavad kliente paljud soodustused nii emale, isale kui ka lapsele.

Walking tuli turule  1996. a. augustis, mil avati Tartus Kivilinna Kaubanduskeskuses esimene Walking. Üle Eesti on hetkel 16 Walkingi kauplust, mis pakuvad jalatseid, mille hinna ja kvaliteedi suhe on optimaalne.
Hetkel võidutseb kõikides kauplustes kampaania Topeltrõõm ning uued jalatsid saab suisa -70%-liste hindadega.

01.08.2013

Viis päeva melu ja superpakkumisi

Viis päeva melu ja superpakkumisi

Seekord pakub Kabuum igapäevastele superpakkumistele lisaväärtust teemapäevade näol. See tähendab, et Järve Keskus on täis meeleolukaid tegevusi ja temaatilisi sooduspakkumisi ning  lisaks meie poodidele tulevad kauplema ka külalised. Uudistamist jätkub nii suurtele kui ka väikestele.

Tervise- ja ilupäev (7. august)
Toumib tervise-, ilu- ja loodustoodete laat, kus leiate huvitavaid tooteid ning aktraktiivseid pakkumisi. Kauplused Bio4You ja Eliksiir tutvustavad oma hitt-tooteid ning spetsialistid annavad nõu nahahoolduse ja jumestuse osas.

Meestepäev (8. august)
Neljapäeval on Järve Keskus meeste päralt – Oomipood ja Noor Tehnik tutvustavad uusimaid tehnikavidinaid. Lisaks on oodata erikülalisi.

Reisi- ja toidupäev (9. august)
Sel päeval leiate Järve Keskusest kõiksugu reisimise ja toiduga seotud tegevusi. Saab tutvuda Tallinna Rahvaülikooli kursustega või Campingaz gaasigrillidega. Keskuse söögikohad valmistavad spetsiaalseid KABUUMi pakkumisi ning üllatusi pakub Viking Line. Kaasa saate osta head ja paremat toidulauale!

Kodusisustuspäev (10. august)
Järve Keskus on suurim kodu- ja sisustuskaupade ostukeskus Eestis. Meie poed üllatavad teid just kodusisustuse eripakkumisteha ning annavad nõu kodukujundamise küsimustes. Aatrium Sisustuskaubamaja sisekujundaja jagab tasuta nõuandeid (broneeri aeg: kristel.piirioja@aatrium.ee). Lisaks leiate keskusest huvitavaid kodumaiseid disaini- ja käsitöötooteid.

Laste- ja spordipäev (11. august)
Palju põnevaid tegevusi ja soodsaid pakkumisi enne kooli algust! Lastel on võimalus lustida Nõmme Kalju ülisuurtel batuutidel ning vanemad ja spordihuvilised saavad tutvuda eripakkumiste ja külalistega.

23.07.2013

EMT ja Elion avavad Järve Keskuses uue ühise

Täna, 23.juulil avavad EMT ja Elion Järve Keskuses pidulikult oma esimese ühise esinduse.

Ühise esinduse avamine võimaldab klientidele pakkuda koostöös kõrgel tasemel teenindust ning muuta oma ühiste teenuste ning toodetega eestimaalaste kodune, mobiilne ja/või ärielu lihtsamaks ja mugavamaks.

Tulge uudistama Eesti parimat telekommunikatsioonikeskust! Esindus on avatud esmaspäevast pühapäevani kell 10-21.

31.07.2013

Knopka taas Järve Keskuses

Knopka taas Järve Keskuses

Knopka bürootarvete kauplus on nüüd avatud 1. korrusel Ossu Lemmikloomapood kõrval.

Kauplusest Knopka leiab kvaliteetseid büroo- ja kontoritarbeid ning -tehnikat. Knopka eesmärgiks on pakkuda mitmekülgset tootevalikut, paindlikku hinnapoliitikat, püsikliendiprogrammi ja komplektset teenindust.

Tule ja külasta uut Knopka kauplust Järve Keskuses juba täna!

01.07.2013

TelMaRX

TelMaRX

3. juulist avab Järve Keskuse I korrusel oma müügileti TelMaRX, üks suurimaid ekraani kaitsekilede jae- ja hulgimüüjaid Eestis.

Avamise puhul on 3.-10. juuli TelMaRX AVAMISHINNAD –30% –  kaubavalikus tarvikud mobiilidele, nutitelefonidele, tahvelarvutitele – ekraani kaitsekiled, kotid, ümbrised, kaaned, autohoidikud, laadijad. Teenustööna pakume ekraani kaitsekile paigaldus mobiilile, nutitelefonile, tahvelarvutile, laptopile, fotoaparaadile.

Tulge tutvuma!

29.05.2013

30. mail on Järve Keskus laste päralt

30. mail on Järve Keskus laste päralt

Nõmme Linnaosa Valitsus, Järve Keskuse ja Nõmme Kalju korraldavad 30. mail algusega kell 11.00 lastekaitsepäeva.

Nõmme Kalju toob kohale batuudid ja õpetab jalgpalli mängima ning avab Järve Keskuse II korrusel Kalju Mängude Maja mängunurga. Lapsed saavad tutvuda ajateenijate eluga kaitseväes. Lisaks sellele toimuvad erinevad töötoad ja õnneloos ning esinevad Männiku lasteaia ja Rahumäe Põhikooli lapsed.

Kaasa löövad ka Männiku ja Pääsküla noortekeskused, Nõmme raamatukogud, MTÜ RuaCrew ja Rahumäe Vahipataljon.

Oodatud on kõik suured ja väikesed mänguhuvilised!

Päev lõpeb orienteeruvalt kell 18!

05.01.2011

Sushi Cafe

Sushi Cafe

Uus kohvik on avatud I korrusel.
Tutvu sushimenüüga www.sushicafe.ee
Telefon 5022 053

29.05.2013

Järve Keskuses töötab kullassepp

Nüüdsest on Järve Keskuse II korrusel (Clipsoni kõrval) võimalik kullassepateenuseid kasutada: ehete valmistamine ja parandamine, graveerimine, kivide lisamine jne.
Kullassepp töötab teisipäevast laupäevani kell 11-19.

Olete oodatud!
 

27.05.2013

Inspiratsiooniks – milline peaks olema mugav ja stiilne köök?

Inspiratsiooniks – milline peaks olema mugav ja stiilne köök?


Kui soovid sisustada oma kodu sarnaselt head sööki hindavale Peetrile, siis kõik pildil oleva leiad Järve keskuse järgmistest poodidest:
Põrandalamp, päikesevari-puri – Charma kodusalong
Laelambid, täispuitmööbel, laud+toolid, serveerimislaud, kell, nagi `Kitchen`, seinapilt, veisenahk - Aatrium
Tekstiilid, rätik, pajalapid - Hemtex
Külmik „SMEG“, pliit – E-Lux Kodutehnika
Potid, pannid - Home & Gourmet
Nartsiss – Rikets Lilled
Toidukaup – Selver
Veekeetja, kohvimasin ja röster – Itek Elektroonika

Inimesi on erinevaid, kodusid on erinevaid. Kõik vajaliku kodu sisustamiseks – mööblist pisidetailideni– leiab Järve keskusest.

16.05.2013

Inspiratsiooniks – kuidas sisustada elegantne elutuba?

Inspiratsiooniks – kuidas sisustada elegantne elutuba?


Kui soovid sisustada oma kodu sarnaselt temperamentsele Marinale, siis kõik pildil oleva leiad Järve keskuse järgmistest poodidest:
Sirm-ruumieraldaja, konsoollaud, Merilyn Monroe tool – Charma kodusalong
Punane diivan, tugitool, veisenahk, diivani laud, klaaspostament, lühter, kell, seinapilt - Aatrium
Tapeet – Moonavoor Seinakattestuudio
Kardinapuu – Kardinal Kardinasalong
Orhideed – Rikets Lilled
Õunad, ajakirjad – Selver

Inimesi on erinevaid, kodusid on erinevaid. Kõik vajaliku kodu sisustamiseks – mööblist pisidetailideni – leiab Järve keskusest.

15.05.2013

Inspiratsiooniks – millega sisustada hipsteri tuba?

Inspiratsiooniks – millega sisustada hipsteri tuba?


Kui soovid sisustada oma kodu sarnaselt neiu Stinale, siis kõik pildil oleva leiad Järve keskuse järgmistest poodidest:
Kapid, riiul, tool - Dreamland
Valga jalgratas - Spantal Sport
Võrkkiik, vaibad, linnupuurid, kohver Hope - Aatrium
Päevalilled - Koduekstra
Seinamaal - Diivaniparadiis
Kamina fassaad - Koltsi Kaminad
Seinakell - Dreamland
Raamatud - Apollo
Tekstiilid - Hemtex
Padjad - Aatrium, Dreamland
Laptop, fotokas - Klick

Inimesi on erinevaid, kodusid on erinevaid. Kõik vajaliku kodu sisustamiseks – mööblist pisidetailideni – leiab Järve keskusest.

14.05.2013

Inspiratsiooniks – milline on külaliste vastuvõtuks sobilik sisustus?

Inspiratsiooniks – milline on külaliste vastuvõtuks sobilik sisustus?


Kui soovid sisustada oma kodu sarnaselt proua Martale, siis kõik pildil olevad tooted leiad Järve keskuse järgmistest poodidest:
Tapeet - Moonavoor Seinakattestuudio
Küünlajalg, kohviserviis - Diivaniparadiis
Seinapildid – Aatrium
Lühter - Aatrium
TV-kapp, kummut, riiul, tugitool - Diivaniparadiis
Põrandalamp - Aatrium
Laud, 3 tooli, - Charma kodusalong
Põrandavaip - Vaibagalerii
Lauakell, lillepotid, koogialus 3kordne - Aatrium
Hõbedased pokaalid, ehted - Juveel
Ponso - Hemtex
Lambanahast sussid - Karvapall
Hortensia – Rikets Lilled
Retroraadio – Noor Tehnik
Lemmikloomatarbed – Ossu Lemmikloomapood

Inimesi on erinevaid, kodusid on erinevaid. Kõik vajaliku kodu sisustamiseks– mööblist pisidetailideni – leiab Järve keskusest!

13.05.2013

Sophisticated Living nüüd Järve keskuses

Sophisticated Living nüüd Järve keskuses

Tänasest on Järve keskuse 0-korrusel avatud uus pehmemööblisalong SOPHISTICATED LIVING.
Saksa disaineri Ralf Hüllemanni kollektsiooni diivanid ja voodid esindatud Eestis. Võimalik tellida palju erinevaid mudeleid, kombineerida erinevaid suurusi, võimalus tellida kangast, naturaalsest nahast. Valikus diivanid, voodid, diivanvoodid, tugitoolid, tumbad, madratsid. Uus valik modernseid Hispaania kangaid!

10.05.2013

Järve keskuse I korrusel avatud Nõmme laste joonistuste näitus

Järve keskuse I korrusel avatud Nõmme laste joonistuste näitus

Läheneva emadepäeva raames avati Järve keskuse ja kõikide Nõmme linnaosa lasteaedade koostöös valminud laste joonistuste näitus. Kõiki töid on võimalik näha Järve keskuse I korrusel (Koduekstra vastas). Näitust saab nautida kuni 10. juunini.

Emade meelespidamiseks leiab 11. ja 12. mail Järve keskuse peauste vahelt Phaidra Lilleäri lilleleti, No Bananase müügiletis saab maitsta ja kaasa osta magusaid maasikaid ning kuni laupäevani kestavad ka talu- ja käsitööpäevad.

Ilusat emadepäeva!

29.04.2013

Apelsin on nüüd ka Tallinnas

Apelsin on nüüd ka Tallinnas


1. mail avas Järve keskuse 0-korrusel uksed põnev kodukaupade pood Apelsin.

Apelsinist leiad kaupu, mis on abiks argitoimetustes ning värvikaid tooteid, mis toovad koju sära. Meie riiulitel on ka hulgaliselt kingiideid, millega sõpru-lähedasi rõõmustada.

Rohkem infot Apelsini kohta leiad http://apelsin.com.ee

01.03.2013

Gruusia veinid ja maiustused

Gruusia veinid ja maiustused

 

1.-3. märtsini on hea võimalus tutvuda Gruusia veinide ja maiustustega!

Tooteid saab osta Järve Keskuse esimesel korrusel (peaukse kõrval).

19.02.2013

Finlayson

Finlayson

Nüüd on Finlayson kauplus avatud ka Järve Keskuse 1A korrusel. Tule uudistama!

Finlayson pakub kvaliteetseid soome kodutekstiile magamistuppa, vannituppa, kööki. Valikus Familoni ja Joutseni kaubamärkide padjad ja tekid. Väikestele ja suurtele muumisõpradele põnevad tekstiilitooted magamis-ja vannituppa.

14.02.2013

Pro Optika

Pro Optika

Meil on hea meel teatada, et Pro Optika prillipood on nüüd avatud ka siinsamas - Järve Keskuses.

Pro Optika asub esimesel korrusel Rademari spordipoe vastas.

12.10.2012

Hemtex Järvel on avatud!

Hemtex Järvel on avatud!

Järve Keskuses, II korrusel on avatud uus Hemtex kauplus. Poe kaubavalik on väärikas täiendus keskuse juba suurele sisustuskaupade valikule.

Kaupluse valikust leiad kodutekstiile ning kokkusobivaid aksessuaare igasse tuppa - voodipesud, köögitekstiilid, kardinad, rätikud, hommikumantlid, tekid, padjad, dekoratiivpadjad, pleedid, jne.

05.11.2012

Apollo raamatukauplus on avatud

Apollo raamatukauplus on avatud

Suur rõõm on teavitada, et Järve Keskuses 1.korrusel avas uksed Eesti suurim raamatukaupluste kett Apollo. Peale raamatute leiate siit ka muusikat, laua- ja digimänge. Filmiosakonnast leiab lisaks DVD-dele ka Blu-ray ja 3D Blu-ray filme. Kuni kuu lõpuni spetsiaalsed avamispakkumised. Tule uudistama!

09.11.2012

Ossu Lemmikloomapood on avatud

Ossu Lemmikloomapood on avatud

1.korrusel on avatud on uus Ossu Lemmikloomapood, kus leiate väga hea kaubavaliku lemmikloomadele ja saate suurepärase teeninduse osaliseks. Ossus on parim valik Royal Canini tooteid, aga lisaks leiab ka järgmiseid kaubamärke: Bosch, Sanabelle, Hill´s, Prestige, Extreme, Cat´s Öko, Trixie jpt.

05.11.2012

KMM Pühapäevaliiga Järve Keskuse karikale

KMM Pühapäevaliiga Järve Keskuse karikale

4. novembril algas Kalju Mängude Majas Pühapäevaliiga – talvine noortejalgpalli sari Järve Keskuse karikale.

KMM Pühapäevaliiga Järve Keskuse karikale on talvine jalgpalliturniiride sari, mis on mõeldud 2000. – 2006. aastal sündinud poistele.

03.08.2012

Moonavoor Seinakattestuudio

Moonavoor Seinakattestuudio

0 korrusel avati uus sisustussalong Moonavoor Seinakattestuudio, mis pakub külastajatele ainulaadseid tapeete, seinakatteid, vaipu ja ka ideed, kuidas uuendada oma interjööri aksessuaaride, valgustite ning vaaside abil.
 

04.06.2012

Meblik Sisustussalong

Meblik Sisustussalong
Uus beebi-, laste-, noortetoa kvaliteetmööblit pakkuv salong Meblik on avatud 1A korrusel.
www.meblik.ee
04.04.2012

Toetame jalgpalliklubi Nõmme Kalju noori!

Toetame jalgpalliklubi Nõmme Kalju noori!
Järve Keskusel on Nõmme Kalju noorte peasponsorina suur au anda panus noorte spordi toetuseks. Koostöös Nõmme Kaljuga soovime süstida noortesse jalgpallipisikut, et nii Nõmme, Tallinna kui kõigi noorte sportlikud saavutused pakuvad jatkuvalt põnevat kaasaelamist, positiivseid emotsioone kogu ühiskonnale ning loome paremad võimalused tulevikulootuste arenguks.